ПрофильРеклама


Облако Тегов

Главная » Каталог статей » Советы » Полезные советы

Чоловіча борода

 

Чоловіча борода

Щоб взагалі взяти за моделювання бороду або щетину), потрібно спочатку відповісти на одне закономірне питання: яка щетина мені насправді підходить? І про це в першу чергу цей текст. Він допоможе вам оцінити, який тип волосся на обличчі підійде для вашого обличчя. Перш ніж ви пройдете далі, пропоную ознайомитися з цим розділом, який допоможе вам визначити форму обличчя і яка повинна бути чоловіча борода?

Над щільністю волосся на обличчі і темпом його зростання, насправді у нас немає контролю, і всю косметику для зростання бороди краще сприймати з недовірою. Це як у нас на обличчі в основному залежить від гормональних чинників, (тому, наприклад, застосування анаболічних-андрогенних стероїдів може викликати зміни в особі). Основним питанням є прийняття того, що у нас є така щетина, як у нас. Ми не можемо на неї вплинути і можливо, для деяких людей кращим варіантом є відмова від волосся на обличчі і гоління на нуль.

Звичайно, не потрібно мати супер-густий щетини, щоб мати можливість зробити з неї щось цікаве. Використовуючи масла для бороди і кисті, можна сильно вплинути на спосіб укладання волосся, і таким чином отримати приємний для ока ефект.Теги:
Всего комментариев: 0
.

Разделы

Информация

Категории

Соц. Сети

.